18 Ağustos 2015

Akbank Sizin Yüzünüzden Maaşımı Çekemiyorum!

1 aydır banka kartı yollayacaksınız. Böyle bankacılık mı olur? Maaşımı çekebilmek için başka bankada bulunan hesabıma EFT yapmak için android uygulamasını yükledim, o daha da ayrı bir skandal.

Operatör değişikliğini 5 ay önce yaptım, hesabı 2 ay önce açtım ama nasıl oluyorsa şifre istediğimde sim değişmiştir bankaya gidin diyor.

Çalışıyoruz kardeşim! O zaman banka şubenizi 7:00' ye 8:00' e kadar açık tutun.

Çabuk şu kartı yollayın, artık gına geldi yaptığınız skandallardan!

Hakan 307 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 22 Ağustos 2015

  Nihayet kart elime ulaştı. Ama beni o kadar sinirlendirmenize değdi mi orası koca bir soru işareti. Lütfen kart basım departmanınızı ve Aktif İleti denen illeti uyarın. Koca bankanın imajını zedeliyor bu iki kör düğüm;) Millet maaşını çekecek bu ikisinin keyfini bekliyor. Olacak iş değil.

 • Akbank Temsilcisi19 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Hakan 19 Ağustos 2015

  Neden bunu yapayım? Herkes görsün nasıl çalıştığınızı daha doğrusu çalışamadığınızı. İyi ki Şikayet Var sitesi kurulmuş. Neyin, kimin nasıl hizmet verdiği açıkça ortada! "Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz"

 • Akbank Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön