Akbank Şirket Zararı Adı Altında Anlamsız Bir Borç Çıkarmış Bana!

Erol Y. |

Akbank Beyoğlu şubesinden 2008-2009 yıllarında hem kredi kartı hemde ek hesap borçlarım yüzünden avukatlık oldum ve borçlarımı avukatlar aracılığıyla ödedim fakat üzerinden 4 ve 5 sene geçmesine rağmen kredi çekmek istediğimde bu dosyalar KKB kayıtlarında açık gözüktü bende araştırdım ve Akbank Şirket Zararı adı altında 4,50 TL ve 10,86 TL 2 hesaptan da zarar göstermiş.

3 senedir Akbank'ta maaş müşterisi olarak çalıştığım halde bana o hesap ve güncel bilgilerimden ulaşmak yerine ihbarname çektiklerini belirtip (elime ulaşan bir ihbarname yok kime teslim edildiğini sorduğumda kimsenin cevap veremediği bir ihbarname ) 157, 56 TL para istiyorlar şu anda. Yardım lütfen!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Y.
  05 Ağustos
  01:47

  Merhabakolay gelsin hala olumlu olumsuz veya bılgı alınmak ıcın bır donus yapılmadı bana sabırla beklıyor alakanızın sonuclanmasını arz edıyorum

 • 30 Temmuz
  00:32

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi