16 Eylül 2013

Akbank Sıra Numarası Bana Gelmek Bilmedi!

ÖSYM'ye sınav başvurusu için para yatırmam gerekiyordu. Bu sabah Kastamonu şubenize ilk giren 5 kişiden biriydim. Bankanızın müşterisi değilim bu nedenle aldığım sıra geç geliyor. Bu noktada bir önerim var, evet kendi müşterinize öncelik tanıyın ama diğerlerini de küstürmeyin.

Çünkü bir kaç ay sonra para kazandığımda belki de müşteriniz olurdum ama artık Akbank'ta mecbur kalmadıkça hiçbir işlem yapmayı düşünmüyorum. Sinirlerim bozulduğunda diğer sıradan 20 kişi ilerlemişti. Bu durumu sorduğumda seslerini yükselterek kabaca konuştular. Özellikle bir hanım çalışan yoğunluğun verdiği stresi resmen bana bağırarak çıkardı.

Zehra 56 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön