Akbank Sim Kart Değişikliği!

Okan K. |

Sim kart değişikliği yapıldıktan sonra, internet bankacılığını kullanabilmemiz için şubeye gitme veya ATM'den değişikliği onaylama uygulaması, zahmetli bir uygulamadır. Diğer tüm bankalar bir telefon ile bu onayı vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyorlar, ancak Akbank'ın bu uygulaması fiziksel olarak müşterilerini yormaktan başka bir işe yaramıyor.

Sizden ricam günümüz teknolojilerinin ışığında bu uygulamanızı sona erdirmenizi ve müşterilerinizi en azından bu konuda memnun etmenizdir. Yaklaşık 1 yıldır bu uygulamanız yüzünden kapattırmış olduğum kredi kartım için ödeme yapamıyorum. Bu konuda duyarlı davranmanızı ve bu uygulamayı sonlandırmanızı istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  11:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 31/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Ağustos
  11:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi