Akbank Sim Kart Değişikliği!

Rüstem F. |

Kredi kartı için başvuru yaptım internetten takibini yapmam için gerekli bilgileri giriyorum bir şifre istiyor telefonuma gelen mesaj da sim kart değişikliğiniz sebebiyle telefonunuza cep şifre gönderilmiyor. En yakın Akbank ATM veya şubesinden sim kartınızı aktif hale getirebilirsiniz. Diye bir mesaj geliyor. Harika bu ana kadar hiç bir sorun yok ATM'ye gidiyorum aktifleştirme gibi bir seçenek yok daha sonra bankaya gidiyorum sorunu anlatıyorum kimliğimi alıyor bilgisayardan aktif hale geldiğini söylüyor sonra telefonuma bir mesaj Akbank'tan telefonunuz şifre telefonu olarak kullanılacaktır ama sonra takip için siteye girdiğimde aynı mesaj tekrar geliyor nasıl aktif edeceğim bunu?

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  19:29

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi