Akbank Sim kart Blokeyi Kaldırmıyor!

Nedim Ş. |

Sim kartımı değiştirdiğim için Akbank Direkt şifrem bloke oldu. Çağrı merkezini aradığımda kendilerinin blokeyi kaldıramayacağını, kredi kartım olmadığı için ATM'den de halledemeyeceğimi, şubeye gitmek mecburiyetinde olduğum söylendi. Sonuç olarak bugün Pazar ve Akbank'ın kendi iç prosedürlerinden dolayı ben hesabıma ulaşamıyorum. Akbank'a tavsiyem müşterilerinizi bu şekilde hayatını zorlaştırmayın, pratik olun ve işe yarayın. Kimse Akbank'la çalışmak zorunda değil, alternatifleriniz çok bunu bilin. Bu şikayeti buraya yazmamın sebebi ise kendi sitenizdeki iletişim formunun çalışmıyor olması.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedim Ş.
  01 Ocak
  21:20

  Sikayetimde belirttiğim gibi sitedeki iletisim formu çalışmıyor. Ama Akbank yoneticileri şikayetimi okumak yerine standart bir cevap verdiği için bunun farkinda değil. Ben bu sorunu kendim cozmek zorunda kaldım. Akbank'i kimseye tavsiye etmem.

 • 28 Aralık
  10:16

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi