12 Haziran 2014

Akbank Şikayetlerimle İlgilenmiyor.

Akbank'tan konut kredisi çektim masraf dekontlarımı almak için defalarca şubeme gitmeme rağmen hala dekontumu bulamıyorlar. Bu konuyla ilgili defalarca şikayet maili attım ama hala dönüş olmadı. Akbank bu yaptıkları ile daha çok müşteri kaybeder. Geçen aya kadar 600 kişilik fabrikamız maaş müşterisi olarak Akbank'ı kullanıyordu ama bizi bu ilgisizliği sebebiyle Garanti'ye kaptırdı.

Önceki şikayetlerimde eğer gerekli geri dönüş yapılmaz ise sizinle çalışmayı sonlandıracağım demiştim. Konut sigortamı, daskı, maaş hesabımı, kredi kartımı ve birikim hesaplarımı kapatacağımı söylemiştim şu an itibari ile kapattım. Sadece aylık ödediğim hayat sigortam var onuda önümüzdeki ay kapatacağım.

Ahmet 269 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 16 Haziran 2014

    Bu konu hakkında 5. şikayetim hala dönüş yapacaklar. Bu kadar müşteriye geri dönüşü kötü bir banka görmedim. Böyle büyük bir bankaya bu hizmet kalitesi hiç yakışmıyor. Akbankın üst yönetimi nerede şikayetlerle neden ilgilenilmiyor. Her banka müşteriye verdiği değer kadar iyidir. Akbankın değeride verdiği hizmet kadardır.

  • Akbank Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön