19 Nisan 2013

Akbank Şikayetlere Hazır Metin İle cevap Veriyor!

Akbank müşteri şikayetlerine hep otomatik sms yada hazır metin cevaplarla yanıt veriyor. Çözüm sunmuyorlar. Akbank.com.tr bize ulaşın sayfasından verilen cevaplar, Şikayetvar.com dan verilen cevapları, Twitter @akbankdestek den yapılan şikayetlere verilen cevaplar hep aynı kalıp mesajlar.

Hiçbir şekilde çözüme odaklı değiller. Bu mesajın altına bile "Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir." Derlerse hiç şaşırmam.

Gürsel 262 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön