25 Haziran 2014

Akbank Şikayetime Cevap Vermedi.

10/06/2014 tarihinde N11 'den yaptığım taksitli alışverişim kartımdan tek çekim yapılmış. Konu hakkında N11 yardımcı olmayıp bankamla görüşmemi söylediğinde 20/06/1014 tarihinde Akbank direkt kullanarak durumu anlattım. 21 haziran'da Akbank bana 9 hazirandaki alışverişiniz taksitlidir diye mail atmış (Lütfen dikkat ben 10 haziranı soruyorum onlar 9 hazirandaki başka alışverişi yanıtlıyor.)

Ben kendilerine tekrardan sorun olan alışverişin 10 haziran tarihli olduğunu ileten bir mesaj attım. 22 haziran'da bana işleminiz inceleniyor size geri dönüş yapılacak maili attılar. Bugün 25 haziran ve hala geri dönmediler. Hesap kesimim bu hafta. 3 gün sonra yardım edilebilecek bir şey kalmayacak.

Gürsel 478 Okunma

Cevaplar

  • Gürsel 23 Temmuz 2014

    İş yapıyorum diye maaş alan Akbank çalışanlarına yazıklar olsun. Kalıp mesaj atmak dışında hiçbirşey başaramayan bu insanları işe alan Akbank a da yazıklar olsun.

  • Gürsel 30 Haziran 2014

    Akbank beni aramadı.

  • Akbank Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön