07 Ocak 2014

Akbank Şikayetime Cevap Vermedi!

Akbank Bucak/Burdur şubesinden 2010 tarihinde kullanmış olduğum krediden yapılan komisyon kesintilerinin iadesi ile ilgili olarak bucak kaymakamlığı tüketici hakem heyetine müracaatım sonucunda tarafıma 31, 10, 2013 tarih ve 2013/835 no'lu kararla 505, 00 TL ödenmesine hükmedilmiştir.

Ancak Akbank tarafından hiçbir gerekçe belirtmeksizin ve içeriğini bilmediğim bir şekilde kesinti yapılarak 350, 00 TL ödeme yapılmıştır. Tüketici hakem heyetinin kararına uymayarak haksız yere kesinti yapılan eksik ödenen 155, 00 TL'nin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Enver 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön