Akbank Sigortayı İptal Etmedi.

Meliha Özdemir Y. |

Kullanmış olduğum konut kredisine istinaden senesi dolan poliçemi başka bir sigorta şirketinde yeniledim ve Florya şubesindeki müşteri temsilcisine mail attım. Poliçeleri müşteri temsilcisi de Akbank tarafından oluşturulan poliçenin iptaller listesinde olduğunu belirtti . Ancak poliçe iptal edilmediği gibi kredi ödemesi için yatırdığım tutardan poliçe bedeli çekilmiş ve kredim eksik ödendi. Sicilim bu nedenle etkilendi ve itiraz ettiğimde ise poliçe bedeli için çekilen 110 tl'den 75 tl iade edildi. Boşu boşuna faiz de işletildi hesabıma. Bunun sorumlusu kim ise bedelini ödemesini istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  21:41

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi