27 Ocak 2015

Akbank Sigorta Ücreti İadesi.

Akbank'tan tüketici kredisi adı altında kredi çektim. Banka hizmetlerinden ve özellikle İzmir menemen şubesi çalışanlarından memnun olmadığım için başka bir bankaya 2 ay önce kredimi yapılandırarak taşıdım. Kredimden geriye kalan sigorta bedeli hakkımın tarafıma iadesi için 10.12.2014 tarihinde faks ile dilekçemi menemen şubesine gönderdim.

1 ay sonrasında dilekçeme cevap verilmedi. Şube ile telefonda görüştüm ve işlemlere başladılar. Bir hafta sonra aradım, işlemimin kayda girildiği ve birkaç gün içerisinde kalan hakkımın hesabıma iade edileceği söylendi. Tam 48 gün geçti ne dilekçeme cevap ne de hakkım verildi. Hakkımı hukuksal yollarla arayacağımı da bildirmek isterim.

Soner 258 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön