14 Mart 2013

Akbank Sigorta Primleri Konusunda Yanıltıldım!

2012 mart ayında Akbank'ın Erzurum kongre şubesinden 1.29 faiz oranıyla 30 000 lira kredi kullandım kredi kullanırken benden 600 lira civarı bir kesinti yapıldı bunun içerisinde sigorta kesintisi de vardı bu gün itibariyle Akbank'tan almış olduğum mesaj ile şok yaşadım.

Mesajda bana hesabınızdan 321 lira kesilerek Avivasa sigorta şirketine aktarılmıştır deniyor Akbank şubeye gittiğimde 2.şoku yaşamış oldum bana her yıl düzenli olarak sigorta primi kesintisi olacağı söylendi.

Oysa krediyi kullanırken bu bilgi bana verilmemişti. Durumun Akbank tarafından düzeltilmediği takdirde T.C kanunlarının bana vermiş olduğu hakları sonuna kadar kullanacağım.

Fatih 58 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön