19 Şubat 2016

Akbank Sigorta Poliçesi İptali..

Akbank'tan 3 tane kredi kartım var, 02.02.2016'da müşteri hizmetlerini arayıp sadece axes kartımın kredi kartı güvence poliçesinin iptalini talep ettim ve işlemin yapıldığı bilgisini aldım. Özellikle de sadece bu kartımın poliçesini iptal edelim diye de belirttiğim halde tüm poliçeler' imin iptal edilmiş olduğunu daha sonra internet şubesinden öğrendim. Arayıp konuyla ilgili şikayetimi bildirdiğimde "yok efendim biz size söylemiştik tüm poliçelerin iptal olacağını" diye aşağıdaki gibi saçma bir geri dönüş yaptılar.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda da zaten son derece ilgisiz ve müşteriyi dinlemekten uzak olduklarından hiçbir kayıt açamayız, işlem yapamayız, şikayetiniz varsa tüketici haklarına başvurun gibi iğreti cevaplar veriliyor. Talebim ile ilgili kayıtların tekrar dinlenerek, cevaplanmamış olması Akbank'a ve onların ilgisiz müşteri hizmetlerine hakikaten çok çok yakışıyor.

Huseyin 113 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön