31 Ocak 2014

Akbank Sigorta Parası Kesmiş.

18****6 no'lu Akbank müşterisiyim bankanızdan çekmiş olduğum 3 Adet krediye istinaden hesabımdan sigorta kesintisi yapılmıştır. Konut Kredisi Hayat sigortası ve hesap işletim ücretlerinin haksız kazanç şart niteliğinde olduğu kanıtlanmıştır. Hesabımdan kesilen sigorta ücretlerinin iadesini ve bundan sonra kesilmemesini ve tarafıma konu ile ilgili bilgi ve iptal edildiğine dair yazılı bilgi verilmesini talep etmekteyim.

Dilek 94 Okunma

Cevaplar

  • Dilek06 Şubat 2014

    06.02.2014 hala Akbank tarafından geri dönüş yapılmadı.Değerlendirmeye aldık msj yerine geçerli cevabı en kısa sürede verseler çok daha ii olur.

  • Akbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön