13 Eylül 2013

Akbank Sigorta Paramı İade Etmiyor!

3 yıl önce Akbank müşteri hizmetlerinden kredi kartı işsizlik sigortası yaptırdım. Bugüne kadar primlerimi düzenli ödedim fakat geçen ay sakatlandım ve poliçemden faydalanmak istedim. Akbank kusura bakmayın sizin bulunduğunuz meslek grubu poliçeden yararlanamıyor diyor ve paramı ödemiyor.

Peki 3 yıl önce sigortayı yaparken de aynı meslek kolunda çalışıyordum ve biliyorlardı neden sigorta yaptınız o zaman ve neden 3 yıldır prim alıyorsunuz ? Amacını ne? Ya benim primlerimi iade edin yada poliçem ile ödememi yapın aksi taktirde rekabet kuruluna başvuracağım.

Murat 60 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön