03 Nisan 2014

Akbank Sigorta İşlemini İptal Etmiyor.

2012'de faydalanmakta olduğum Sağlık sigortasının 1 yıllık süresi bittikten sonra benden onay alınmadan tekrar kartımdan tahsilatının yapıldığını gördüm ve derhal iptalini istedim. İptalin onaylandığına dair mesaj aldım fakat bir sonraki ay başka bir sigorta kapsamında kartımdan tekrar bir tahsilat yapılmış olduğunu gördüm.

Bankaya gidip derhal iptalini istedim onaylandı deyip gönderdiler, sonraki ay tahsilatın taksitlerinin devam ettiğini gördüm. Anlamadığım, müşterinizden onay almadan kafanıza göre neyin sigortasını yapıyorsunuz? Mahkemede mi çözeceğiz bu sorunu, gereken neyse söyleyin onu yapalım. Kartınızı da sigortanızı da istemiyorum.

Necmiye 91 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön