19 Şubat 2016

Akbank Senelik Üyelik Aidatı!

Her sene olduğu gibi Akbank bu sene de aylık ekstreme senelik üyelik aidatı adı altında 98 TL yansıttı, Akbank şikayet yönetimi bu paranın ödenmeyeceğini söyledi, geçen iki sene paramın iadesini yapmışlardı ama kendileri bilir, ben 98 TL'yi zoraki de olsa öderim, fakat iade yapılmazsa Akbank la bütün alışverişi bitireceğim.

İdris 109 Okunma

Cevaplar

  • İdris08 Mart 2016

    Akbank müşteri hizmetleri iadenin yapılmayacağını belirtti, hiçbir banka üyelik ücreti almazken Akbank kendi müşterisine bunu yapıyorsa, yapacak bir şey yok demektir. Memlekette banka yok değilya, neyse uzatmaya gerek yok, akbankla daha hiç işim olmaz, kimseye de önermiyorum.

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön