Akbank Senelik Üyelik Aidatı!

İdris Ö. |

Her sene olduğu gibi Akbank bu sene de aylık ekstreme senelik üyelik aidatı adı altında 98 TL yansıttı, Akbank şikayet yönetimi bu paranın ödenmeyeceğini söyledi, geçen iki sene paramın iadesini yapmışlardı ama kendileri bilir, ben 98 TL'yi zoraki de olsa öderim, fakat iade yapılmazsa Akbank la bütün alışverişi bitireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İdris Ö.
  08 Mart
  20:57

  Akbank müşteri hizmetleri iadenin yapılmayacağını belirtti, hiçbir banka üyelik ücreti almazken Akbank kendi müşterisine bunu yapıyorsa, yapacak bir şey yok demektir. Memlekette banka yok değilya, neyse uzatmaya gerek yok, akbankla daha hiç işim olmaz, kimseye de önermiyorum.

 • 19 Şubat
  09:19

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi