08 Mayıs 2014

Akbank Sandık Memuru Para Ödemesinde İnsanları Aşağılayan Güvenlik!

08.05.2014 tarihinde saat 12:10'da Akbank Esenler şubesine annemin sandık memuru olarak görevli olmasından doğan ücretini almaya gittim lakin sanki hak ettiğim paramı almaya değilde sanki Akbank'ın bize kendi cebinden verdiği paraya almaya gittim gibi muamele gördüm!

İçeride ki güvenlik görevlisi kendini bankanın müdürü gibi görmesi insanları aşağılar konuşması bir kadının arkasından ağız oynatıp onunla alay etmesi bunu görüp uyardığımda bana da ters tepki vermesi, benden sonra gelen kadını benim önüme geçirmesi nasıl bir bankaya geldiğimi sorgulattı bana!

Akbank kurumsallığını yitirmiş alelade bir banka gibi gözüktü.

Didem 417 Okunma

Cevaplar

  • Didem 13 Mayıs 2014

    Tarafıma dönüleceği söylendi ama durum ile bilgi veren kimse olmadı otomatik yazılmış bir mail harici...

  • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön