Akbank Sabit Limitli Kart Vermişler Limiti Artırmıyorlar!

Selahattin. E. D. |

Bu ay içerisinde yeni bir Axess kredi kartı için online işlemlerden başvurdum. Müşteri hizmetleri hemen bana dönüş yaptı. Limit talebimi söylediğimde sonra arayacağız yada kart geldikten sonra güncelleyebileceksiniz dedi.

Neyse kart geldi 750 TL limit. Müşteri hizmetlerini aradığımda buradan işlem yapamıyoruz maaş bordrosunu bulunduğunuz yere en yakın şubeye götürürseniz işlemleriniz sağlanacak dendi.

Şubeye maaş bordrosu götürdüm. Sistem onay vermiyor kapalı limit artırımınız yapabileceğimiz birşey yok. Müşteri hizmetlerini aradım işlem yapamıyoruz kart limitiniz sabit dendi. Ben Akbank'la çalışmak isteyen yeni bir müşteri olarak bu durumda bana yardım etmediler. Ne yapabilirim?

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selahattin. E. D.
  29 Ekim
  23:35

  23,/07/2013 hala bana detaylı bilgi verilecek

 • Selahattin. E. D.
  29 Ekim
  23:34

  kart talep edilirken limit falan sorulmadan direkt kartımı verdiler benim istediğim limiti vermediler başta bilseydim onaylamıcaktım belki

 • 23 Temmuz
  17:48

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi