Arif K. Teşekkür Mesajı

Akbank müşteri hizmetleri sorunumu çözdü teşekkür ederim.

Akbank Resmi Sitesinden Asılsız Beyan!

Arif K. |

Http://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Urun-ve-Hizmet-Ücretleri. Sitenize ait İnternet adresinde açıkça kimlerden ücret tahsil edilmeyeceği Akbank tarafından beyan edilmiştir. "Tahsilattan önceki son 6 ay boyunca sadece tüketici kredisi ödemesi amacıyla kullanılan kredi bağlı vadesiz hesaplardan" ifadesi size aittir hesabınızı başka türlü hiçbir şekilde kullanmadım. Sayın yetkili, kendi resmi sitenizde yazdıklarınızla bankanızı çelişkili duruma düşürüyorsunuz. Ben bir hukukçuyum bu konuyu basın yayın organları dahil, tüketici mahkemelerine götürme kararı aldım. En önemlisi bankanızı tüm yakınlarım ve çevrem için tavsiye etmeyeceğim.

Dr. Arif Kıvrak

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif K.
  05 Kasım
  15:34

  İade ile birlikte sorunum çözüldü

 • Arif K.
  05 Kasım
  15:29

  Akbank müşteri hizmetleri sorunumu çözdü teşekkür ederim.

 • 30 Ekim
  11:39

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 26 Ekim
  11:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi