10 Nisan 2013

Akbank Rehin Kaldırama İşlemini Yapmıyor!

Taşıt kredimi 04.4.2012'de bitirdim ve arabanın rehinini online olarak kaldıracaklarını ancak müdürün olmadığını geldikten sonra onun onayı sonrasında kaldırılacağını söylediler cuma günü olmadı işimiz pazartesine kaldı bu arada arabayı alacak olan kişi il dışından geldiğinden yol parasını karşıladım.

Pazartesi bankada rehine 13.30'da kaldırıldığı söylendi notere satış için gittiğimizde rehinin trafik sitesinde rehinli gözüktüğünü söylediler. Tekrar bankaya gittik işlemi yapıyoruz olmuyor dediler o günde olmadı rezil olduk. Ne zaman rehinin kalkacağını bankadakiler de bilmiyor merkeze ilettik cevap gelecek dediler salı günü de olmadı. Yarın olmasını umuyorum mağdurum. Perişan oldum. Bu kadar uzarmış!

Sultan 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön