Akbank Puan Vereceğiz Diye Yanıltıyor!

Eyyup B. |

Hanımın kartına kayıtlı cep telefonuna mesaj geldi 5 adet otomatik fatura talimatı verin 50 TL puan vereceğiz diye tanımladım mesaj yolladım 13 Ağustos'ta kartınıza yüklenecek diye mesaj geldi aradan 10 gün geçti ses seda yok müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şeyden haberleri yok kayıt oluşturalım da dönelim de verecekleri 50 TL puan uğraştırmalarının haddi hesabı yok ben de faturaları silip başka bankaya tanımlayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  13:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 24 Ağustos
  13:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi