Akbank Puan Verdiler Harcamazsan Geri Alırız Dediler Sonra Hepsini Borç Kaydettiler!

Ahmet Fatih A. |

Akbank Wings kart kullanıyorum. Akbank kartım ile Yenicarsim.com üzerinden yaptığım alışverişlere yüzde 10 tutarında puan kampanyası ile puan kazandım. 444 25 25 i arayarak puanları ne zamana kadar kullanmam gerektiğini sordum. 12 Şubata kadar kullanılmayan puanların geri alınacağı söylendi. Buna istinaden bende tüm puanlarımı harcadım. 14 Şubat tarihinde verdikleri tüm puanları düzeltme adı altında kredi kartıma borç kaydettiler.

Durumu bankaya bildirdim ne arayan oldu nede soran. Şimdi bir kez de buradan soruyorum. Artık kampanyalara nasıl güvenebilirim. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Fatih A.
  06 Ağustos
  16:14

  Banka tüketici hakem heyetinide takmıyorum arkadaş dedi. Bizde Tüketici hakem sıfatıyla 4. Asliye Hukuk Mahkemesinde dava açtık 2013/156

 • Ahmet Fatih A.
  05 Ağustos
  09:59

  Tüketici Hakem Heyetinin 1290 karar ve 27/ 05/2013 tarihli lehime olan kararı tarafıma yaklaşık bir hafta önce tebliğ edildi. Banka da hala ses seda yok.

 • Ahmet Fatih A.
  25 Şubat
  11:53

  Konuyu bugün itibari ile Tüketici Hakem Heyetine taşıdım. Ayrıca banka 18.75 TL de limit aşım faizi adı altında kendi yaptığı haksız işlemi bir kez daha taçlandırdı. Helal olsun, hukuksuz değiliz, hukuka güveniyoruz.

 • Ahmet Fatih A.
  23 Şubat
  20:07

  Bu şikayet çözülmemiştir. Konu Tüketici Hakem Heyetine taşınmıştır.

 • Ahmet Fatih A.
  22 Şubat
  13:44

  Madem yüzde 10 puan yok aldıklarımızı iade edelim.

 • 20 Şubat
  23:25

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi