11 Nisan 2013

Akbank Provizyonda Bekleme!

Kredi kartı ile internet üzerinden 08. 04. 2013 tarihinde Sepaş elektrik adına faturamı ödedim. İki gün sonra Sepaş elektrik kesme bildirisini gönderdi. İncelediğimde benim ödediğim elektrik faturası provizyonda bekleyen işlemler olarak duruyor. Sebebini bankaya sorduğumda Sepaş parayı almamış gün sonu hesaplarını incelesin diyor.

Sepaş'a dönüyorum bizde bu şekil işlem olmaz para bizim hesaba direkt geçer sizin işlem yok diyor. 2 gündür bir oraya bir bu tarafa telefon ediyorum. Banka hesabı iptal de etmiyor. 18 yıllık devlet memuruyum ilk defa elektriğimi kesmeye geldiler. Sepaş mağduriyetim hafiflesin diye 15. kadar gün verdi. Konunu incelenip bankadan geri dönüş istiyorum. Saygılarımla.

Halit 248 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön