05 Aralık 2014

Akbank Provizyon İptali!

1 Aralık 2014 tarihinde Amazon.com'dan alışveriş yapmaya çalışırken Amazonun kredi kartımdan aldığı 2575.52 TL provizyon Amazon tarafında iptal edilmesine rağmen işlem karttan düşmemekte ve kredi kartı limitim açılmamaktadır. Bu sebeple yapacağım alışverişi yapamayıp mağdur olmaktayım.

Akbank Müşteri hizmetlerinizi defaten aramama rağmen ve kendilerine Amazonun işlemi iptal ettiği ve bana verilen bilgileri ilettiğim halde işlem iptal edilmemiştir. Bu konu hakkında gerekli işlemlerin yapılması ve tarafıma ivedilikle bilgi verilmesini talep etmekteyim.

Emrah 393 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 12 Aralık 2014

    BDDK'ya yapılan şikayetten sonra ne hikmetse provizyon kaldırıldı.

  • Emrah 11 Aralık 2014

    Akbank'ın "Provizyonda 7 gün bekleme süresi vardır." dediği işlemin üzerinden 9 iş günü geçmiş durumda ve provizyon hala iptal edilmedi. Dalga geçer gibi cevaplar gelmeye devam ediyor.

  • Akbank Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön