27 Haziran 2016

Akbank Pos Makineme Aylık 15 Lira Harici Ücret Almayacakları Sözü Verdikleri Halde Hesap İşletim Ücr

İş yerime pos cihazı bağlattım ve bağlatmadan önce özellikle yıllık toplam ne kadar kesileceğini sordum Balıkesir Burhaniye şubesinde ki A***bey ayda sadece 15 lira verip alışveriş yapılsa da yapılmasa da bu parayı vereceğimi söyledi. Özellikle ve birkaç kere daha sordum başka ücret kesilecekse bağlatmak istemiyorum dedim ,kendileri hayır kesilmeyecek diyerek bana güven verdi ve ayda sadece 15 lira aylık ücretle posu dükkanıma kurdular.

25.06.2016 tarihi itibari ile hesabımdan 1.dönem hesap ücreti 80 TL ve yine 1.dönem hesap ücretinin 84 TL kesildiğini gördüm, bir kere kesilmemesi gerek şey üstüne üstlük 2 kere kesilmiş. ayrıca 2016 1.yarı BSMV 4 TL kesilmiş yani toplamda 168 TL anlaşmamız dışında bir ücret hesabımdan kesilmiştir. Benden kesilen bu ücretin iadesini talep ediyorum. Sattığımız malın karını geçtim tamamını almak ayıptır, günahtır.

Burak 910 Okunma

Cevaplar

  • Burak11 Temmuz 2016

    Hala ne geri iade oldu ne arayan ne soran oldu Akbank pişmanlıktır.

  • Akbank Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön