05 Eylül 2013

Akbank Pos Hizmet Ücreti Aldı!

6 yıldır Akbank'ın pos cihazını kullanıyorum. 2012 yılının son iki ayına kadar pos hizmet ücreti diye bir şey yoktu. Bu yıl almaya başladılar, her ne kadar itiraz etmişsek de kabul ettiremedik, almaya devam ediyorlar. Şimdide başladılar, 2012'nin 4. ayı. 5. ayı gibi ücretler almaya, son olarak bugün, hesabımdan 2012 'in 7. ve 8. ayları pos hizmet ücreti kesilmiş. Bir mali müşavir olarak merak ediyorum, bunların hesapları yıllık değil mi?

31.12. 2012'de bunlar hesap kapatmadılar mı? Bu paraları sözüm ona kesmeleri gerekiyordu da o zaman niye kesmediler. Hesapta para yoktu da diyemezler? Geçen yıla ait olduğunu iddia ettikleri bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Celil 98 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön