14 Nisan 2016

Akbank Pos Cihazı Ücretleri.

Yazarkasa pos cihazı kendime ait olduğu halde aylık 30 TL haksız kesinti yapılmaktadır.1750 TL'lik yazarkasa aldım aylık zaten 29₺ ücret ödüyorum. Bu da yeni çıktı. O zaman niye satın aldırdınız. Ben bilseydim bunu başka bankadan açtırırdım hesabı. Kesinlikle hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Sadece aylık 29 TL ücret kesileceği söylendi. Bu yanlışlığın düzeltilmesini rica ediyorum.

Mustafa 432 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 15 Nisan 2016

    Akbank tan Söz konusu tutar kar amacı olmadan sadece zaruri masrafların karşılanması amacı ile Banka tarafından tahsil edilmektedir. Verilen hizmetin niteliğine veya gönderilen sarf malzemenin oranına göre ilgili kurumlara bu tutardan ödeme yapılmaktadır... . Yazarkasa benim güzel kardesim, ariza olursa ben sorumluyum bunu yaptirmaktan. tüketici mahkemesine tasiyacagim konuyu. Siz zaten cuvalla para kazaniyorsunuz bana ne sizin masraflarinizdan, makine sizin olsa anlarim ama makine benim. Kesinlikle beni tatmin etmedi bu açıklama.

  • Akbank Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön