12 Aralık 2014

Akbank Pos Cihazı Neden İptal Oldu.

Tam 9 aydan bu yana pos cihazı neden iptal olduğuyla alakalı defalarca dilekçe vermeme ve şubedeki personellere sözlü olarak sormama rağmen bir türlü cevap alamadım. Tekrar denemek istedim acaba bana detaylı bir açıklama yapan olur mu diye neyse buradan da çözüm olmazsa son olarak mahkeme kapılarına gideceğim.

Akbank Antalya Lara şubesinde 3 yıldan fazla süredir çalışmaktayım zoraki pos cihazı aldık tam 4 defa müşteri hizmetlerini arayarak iptalini istememe rağmen pos cihazım iptal etmediler. Nedense sonradan pos cihazımı genel müdürlük pos cihazımı iptal etmiş usulsüz kullanım bildirmiş ama nedenini bulamadık konuyla alakalı birileri yardım edebilir mi?

Mehmet 400 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Aralık 2014

    Banka tarafından halen sorunla alakalı detaylı anlaşılır bir cevap alamadık ne yazık ki

  • Akbank Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön