Akbank Pos Cihazı Mağduriyeti!

Mehmet Vefa Y. |

Kredi kartından çektiğim bir miktar paraya kopya münasebetiyle parama bloke bırakıldı. Kart sahibini bularak pos cihazını aldığım şubeye giderek bu blokeyi kaldırdım. Şuben Kaynarca şubesi benimle ilgilenen sorumlu M. G.'dir. 40 gün sonra paramı alabildim ve 1 ay sonra pos cihazım iptal edildi. O günden sonra hiç bir bankadan pos cihazı alamadım. Pendik Kaynarca şubesi bizi bu sorunun çözümü için ellerinden hiçbir şey gelmediğini söyleyerek bizi genel merkeze yönlendi genel merkez bizi tekrar şubeye yönlendirdi. Yani anlaşılacağı kadarıyla bu sorunu çözecek kimse Akbank'ta yokmuş. Son çareyi buraya yazmakta buldum. Müşteri memnuniyetine biraz da olsa önem verin Akbank ve çalışanları.

Etiketler :

Pos İptal Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Vefa Y.
  10 Eylül
  19:20

  Göndermiş olduğunuz e-posta bana ulaşmamıştır. Sizden ricam ilgilensin biri bu konuyla

 • 01 Eylül
  15:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 28 Ağustos
  15:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi