14 Şubat 2015

Akbank Pınarbaşı'ndaki ATM İhtiyacı!

Kamu görevlisiyim, maaşımı Akbank'tan alıyorum. Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde yaşıyorum. Maaşımızı çekebilmek için ya Kayseri ye (90km) gitmemiz, ya da diğer banka ATM'lerine her para çekiminde en az 5-6 TL masraf kesintisi vermemiz gerekiyor.

Hani müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiniz nerede? Sizden ve hizmetinizden memnun değilim Akbank. 27000 nüfusu olan bu ilçede şubesi olmadığı halde ATM'si bulunan birçok banka mevcuttur. Şimdi kurumunuza yakışanı yapıp/yapamayacağınızı çok merak etmekteyim.

İbrahim 1.651 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 19.02.2015 ve 17.03.2015 tarihlerinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • İbrahim 14 Mart 2015

    1 ay oldu hala konu incelemede sanırım, ne incelermişsiniz arkadaş çok hızlı vede çok ko misiniz. Akbank senden hiç memnun değilim.

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön