21 Ocak 2014

Akbank Personelleri Müşteriyi Yanıltıyor.

Akbank Ankara/Pursaklar Şubesinden 09/10/2013 tarihinde kredi çektim. Bankalara olan borcumu ödeyip tek bir bankaya ödeme yapmak ve nakit ihtiyacım olduğundan dolayı. Kredi başvurusu yaptıktan sonra şube personeli T*** Ö*** Bey kredimin onaylanması için zorunlu olarak AVİVASA BES yaptırmam gerektiğini, 6 ay boyunca cayma hakkımın olmayacağını, durdurmamın mümkün olmadığını, zorunlu olarak ödemem gerektiği ve 4 yıl boyunca ödeme yapmazsam paramıda geri alamayacağımı söyledi.

Mecbur kaldım yaptırdım, meğersem hiç para yatırmadan cayabilirmişim ve AVİVASA caydığım halde iki taksit çekti. Personeliniz kendine prim yapmak için zorda kalan müşterileri kandırması AKBANK' ın en büyük ayıbıdır.

Halil 79 Okunma

Cevaplar

  • Halil25 Ocak 2014

    Akbank hiç bir şekilde şikayetimi değerlendirmedi devletin bu bankalara yasak getirmesi gerekiyor mağduriyetimizin hiç bir önemi yok sadece ne kadar para kazanabiliceklerine bakıyorlar.

  • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön