10 Nisan 2013

Akbank Personelin Yanıltan Davranışı!

Akbank Eskişehir Sanayi Şubesinden ihtiyaç kredisi kullandım. Ancak 2011 ve 2012 yılında bana ihtarname gönderilmiş? Benim imzam olmayan bir ihtarname nasıl oluyor da 59 TL ile ücretlendiriliyor? Bu iki ihtarname ücreti bana tesadüfen Gişe'de görevli Bayan personelin beni uyarması ile iletildi. Sözüm ona bu ihtarname ücretleri tamamen Merkez Bankasının uyguladığı ve görevlendirdiği avukatların hizmet bedeliymiş? Sicilimi etkilermiş? Telaşlandım ve ödedim.

Merkez Bankası ile iletişime geçtim ve bana verilen cevap neticesinde kesinlikle Merkez Bankası ile alakalı bir ücret olmadığını söylediler. Akbank benden imzalamadığım ve görmediğim iki adet 59 TL tahsil etti. Yanıltılmış hissediyorum.

Volkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön