21 Mayıs 2014

Akbank Personeli Yanlış Bilgi Vererek Çek Yazdırmamı Engellemek İstiyor.

Gaziantep Karşıyaka Şubesinde 20.05.2014 günü saat 14:30 sıralarında 2 adet çekin karşılıksız olduğundan dolayı yazdırmak istedim. Operasyon çalışan B** Bey çeklerini yazdırmanın vadesinden 10 gün sonra yazdırılabilir dedi ve çeklerin ödemekle yükümlü olduğu 1.120 tl ödememekle ısrar etti.

B** Bey mevzuat değiş indiğinden dolayı çeklerinin vadesinden sonra üzerinden 10 gün geçmedikçe karşılıksız yazdırılamayacağını ve bankanın yükümlü olduğu tutarı ödemeyeceğini, bende mevzuat değişmişse değişen yazının bilgi edinme hakkım kullanarak değişen mevzuatı istedim. Bana benden iyi mi bileceksin mevzuatı diyerek hakaret ederek, bağırdı ve yüksek sesle istediğin yere beni şikayet et dedi.

Yaşar 191 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön