Akbank Personeli Tavırlı Konuştu.

Murathan L. |

Bursa/Orhangazi ilçesi Akbank şubesinden 31/07/2014 tarihinde saat 16.45te sıra aldım saat 17:35 te gişe sıram yanmadan bi kişi atladı gişe görevlisi E. U.'ya konuyu izah ettiğimde bana ben gördüm yandı sıran dedi. Benden sonraki müşteriye baktı yaklaşık 1 saat bankanın ticari kısmında bekledikten sonra sıra bana geldiğinde kendisine benim sıram yanmadı dedim bana sıran yandı sen o ara telefonunla oynuyordun görmedin dedi, ki eminim yanmadığından kendisine sana şuan sabrediyorum dediğimde bana yine cevap veriyor neden sıranız geçtiği halde sizi sıraya aldığım için mi diyerek laf sokuyor. Bu şahsın uyarılmasını rica edip bana bilgi verilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  15:04

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi