Akbank Personeli de Ne Kesintisi Olduğunu Bilmiyor!

Süleyman K. |

Kredi kartımı aylık ödemesi 439 TL olacak şekilde yapılandırdım hesap kesim tarihi 10. 12. 2013 olmasına rağmen benden 11 telefon dönem faizi adı altında fazla para tahsil ederek 451 tl tahsil etmiştir. Bu aradaki farkı görevliye sorduğumda Akbank genel müdürlüğü arayın biz bilemeyiz diyorlar. Telefonla arıyorum ulaşmak mümkün mü?

Bankadaki görevli sadece varsayım ve yorum yapmaktan öteye gidilmesi faize düşmüştür dönem faizi bilmem ne faizi diyerek. Oysaki daha ödemem günü var ayrıca geçen aydan faize düşmüş olsam bile maaş hesabımdan anından çekiyorsunuz. Bu neyin parası tarafıma bilgi verilmesini istiyorum . En ufak sorunda genel müdürlüğünüzü aramamız gerekiyor buradaki bankalarınız ne iş yapıyor?

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  15:54

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi