08 Mayıs 2014

Akbank Personeli Çok Kaba.

07/05/2014'te Haramidere Carrefoursa'daki Akbank'a gittim. " Seçim görev paraları buradan ödeniyor mu?" soruma olumlu cevap alınca sıra numarası alıp bekledim. Sıra geldiğinde koyu renk ceketli ve göbekli gişe memuru kabaca "Kimliğini ver" dedi, verdim. Aynı kabalıkta: "Nerede görev yaptın?" dedi, söyledim.

Bu arada "Bankanızda hesabım varsa işletim ücreti ödememek için kapatmak istiyorum" dediğimde o laubali ve emir cümleleri ile "Biz tek işlem yapıyoruz." dedi. Sorgulama sonucunda "Yok paran" deyip beni resmen kovar gibi bir tutum sergiledi. Ben de başka şubeye gidip sorgulattım ve paramı çektim. Böyle kabaca davranan personelinize terbiye eğitimi de veriniz lütfen.

Abdulvahap 210 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön