Akbank Personel Kaba Davrandı!

Bilge T. |

10 Temmuz 2013' de Gültepe şubesinde P.Ö. ve Ö.D. isimli çalışanlar tarafından hem telefonda hem de yüzüme karşı kaba (böyle bağırırsanız size tabi ki hizmet vermek zorunda değilim şeklinde konuşan ve yüzüme ısrarla soru sorduğum halde telefonu kapatan) muameleye maruz kaldım.

Ayrıca çağrı merkezinizden Ç. beyde 20 dakika beklettiği halde benzer kabaca sözlerle beni mağdur etti. Çağrı merkezindeki olayın o günkü (son) çağrım dinlenilerek tespiti ve şubedeki kötü davranışta bulunan bu bayanların hakkında (kamera kayıtlarından) tespit edilerek gereğinin yapılması.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  00:25

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 23/07/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Bilge T.
  09 Aralık
  12:09

  bu şikayetimle ilgili dönüş yapan olmadı. şubede yüzüme karşı bana bağıran insanların yaptığı saygısızlıklar da yanlarına kâr kaldı. o şubede çalışan şube görevlisinin davranışları ve bağırışları hala kulağımda. o bnakadan nefret ediyorum ve kimseye tavsiye etmiyorum. hala beni aramış kredi satmaya çalışıyorlar. bir daha akbankla çalışmayacağım.

 • 16 Temmuz
  17:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi