07 Mayıs 2013

Akbank Personel İşlemleri Düzgün Yapmıyor!

Bundan 7 gün önce Akbank İzmit Şubesine gittim ve Akbanktaki bütün hesaplarımı kapatmak istediğimi ilettim. 2 Adet Hesabımı sorunsuz olarak kapattılar. Ana hesapta -0, 01 Artı para tanımlı olduğunu 0, 01 kuruş yatırdıktan sonra 24 saat içinde kapatabileceğimi söylediler.

Bugün fırsat bulup farklı bir şubesine gittiğimde hesabı kapatmak istediğimi ve borcu yoktur yazıcı almak istediğimi söyledim. Hesabı kapatamayacakları hesapta +0, 01 artı para olduğunu İzmit Şubeye gidip işlem yapmam gerektiğini söylediler. Birde üstüne Borcu yoktur yazısı veremiyoruz. Yasal takibe girmemişsiniz diyorlar: Bana gelen Mailler o zaman Akbank'ın korkutma amaçlı gönderdiği mailler mi ?

Ş.oğuzhan 35 Okunma

Cevaplar

  • Ş.oğuzhan11 Mayıs 2013

    Hesapları Kapattıktan sonra cevap vermek kolay.. Bir borcu yoktur yazısı veremeyen bir banka..

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön