Akbank Personel Davranışları..

Kudret U. |

Kırıkkale şubesi bireysel müşterisiyim. Şubenizin personeli olan adının sadece U***olduğunu bildiğim personeliniz ne zaman para çekmeye gitsem hep zorluk çıkarmaktadır. Bir de güvenlikte duran ismini bilmediğim güvenlik personeliniz de müşterilere karşı tutumu ve konuşması çok çirkin.

20 yıllık Akbank müşterisi olarak bundan çok rahatsızım müdür beyde çok alakasız bu konuda şikayetleri hiç kaile almıyor, ilgilenmiyor, müşterileri azarlıyor. Böyle giderse hesaplarımı hep kapatacağım.

Ben bu zamana kadar böyle alakasız ne müdür ne de personel gördüm. Gerekeni yapmanızı istiyorum

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  10:11

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi