17 Mayıs 2013

Akbank Personel Davranışı!

16. 05. 2013 tarihinde, saat 16:00 sularında bir hesaba para yatırmak için gittim. Her vatandaş gibi sıra numarası aldım. (844 no) Fakat ışıklı göstergede 843 numarası yanıyordu ve sırada bekleyen hiç kimse yoktu ve bekletiliyordum. Sol tarafta oturan esmer bayan tekrar beklememi söyledi. Ve en sonunda sıkıldığımı farkederek 844 numarayı yanındaki gözlüklü arkadaşına yöneltti.

Fakat bunu yaparken yüzüme bakıp pis pis gülerek sanki: _İstersem ilgilenirim istemezsem ilgilenmem gibisinden tavır takınması çok onur ve gurur kırıcı davranıştı. Bu güne kadar hiçbir bankada böyle bir muameleyle karşılaşmadım.

Nevin 80 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön