02 Mayıs 2013

Akbank Parapuanları Yatırmadı!

Akbank tarafından cep telefonuma gönderilen mesaj içeriğine göre 25 Nisan 2013 tarihine kadar yapılacak 350 TL harcama karşılığında 30 TL chip paranın 1 Mayıs 2013 tarihinde hesabıma yansıtılacağı belirtilmiştir.Bana gönderilen mesaj doğrultusunda toplamda 350 TL üzerinde harcama yaptım ancak chip para tarafıma ödenmedi.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede dönem içi harcamanın belirtilen miktara karşılık gelmediği söylendi ancak hesap detaylarını kontrol ettiğimde toplamda istenilen rakam üzerinde alışveriş yaptığım çok açıktır, aynı uygulama bir önceki ayda olmuştu yine harcama yaptım ancak ben müşteri hizmetlerine ulaşana kadar chip para belirtilen tarihlerde hesaba yansıtılmamıştı.

E.sabri 26 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön