Akbank Paramın İade Edilmemesi.

Hakan G. |

Akbank' a ait kredi kartlarımı ve hesaplarımı uzun bir mücadele ve meşakkatten sonra iptal ettirdim ve kapattırdım. Ancak kredi kartım üzerinde kalan tutarı almak için Bursa Gençosman şubesine gittim, alabilmem için hesap açmam gerektiğini yoksa ödeme yapamayacaklarını söylediler. Hesap açılışı için imza vb istediler.

Israrla hesap açmak istemediğimi sadece kalan paramın iadesini istediğimi belirtmeme rağmen paramı iade etmediler. Beni şubede bir dövmedikleri kaldı. Farklı bir banka hesabı vereyim oraya gönderim dedim, illaki hesap açılması gerektiğini dövercesine söylediler. Böyle açma bir uygulamayı başka yerde görmedim. Bağış istemiyorum, haraç istemiyorum, kendi paramı istiyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan G.
  12 Eylül
  17:31

  AKBANK eski akbank değil, bitirmişler resmen, yolunacak kaz varsa AKBANK\'a gidilebilir, hizmet sıfır, ilgi sıfır.

 • Hakan G.
  09 Eylül
  16:56

  Size ulaşmak ne mümkün, telefonla bağlanabilmek için 30dk 45dk bekledim, bu sizin kayıtlarınızda da mevcut, şubenize gittiğim halde sorun çözülmedi.. Şaşarım ki; bize ulaşın linkini tavsiye ediyorsunuz.. Personelinize hazırladığınız manuelden okuyacak ya da yazacak çözüm yine yok.. Yazık ki Akbank gibi bir banka bu hallere düştü.. Rahmetli Sakıp Ağa' nın kemikleri sızlıyordur.. Çok yazık...

 • 05 Eylül
  17:35

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi