Akbank Paramı Vermiyor.

Mehmet Ş. |

30,03,2015 günü şüpheli bir internet işleminden dolayı Akbank'tan hesabımın korunmasını talep ettim. Ancak bana şubeye gidipte hesabımın açılacağı söylendi. Şubeye gidip geliyorum işlemi telefon bankacılığı yapacak diyorlar. Telefon bankacılığı ise şube halledecek deyip duruyor. Sonuç olarak ben paramı ayın 30'undan beri kullanamaz haldeyim. Ödemelerimi yapamıyorum.

Hesabımdaki tüm paramı aldılar. Bir şikayet hususu olduğu zaman bana şikayet var köşesine şikayet etmeden bize bildir diyorlar ama bildirince de hiçbir şey yapamıyorlar. Sonuca bu site üzerinden ulaşılıyor. Paramın acilen tarafıma iadesini mağduriyetimin bedelinin de ödenmesini rica ederim.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ş.
  12 Mayıs
  19:19

  Siz süpersiniz şikayet var com

 • 29 Nisan
  18:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22.04.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mehmet Ş.
  17 Nisan
  10:03

  Halen bana sonuç bildirecekler. Şikayet 2 Nisan\'da yapıldı. Bugün 17 Nisan bekliyoruz açıklamayı.

 • Mehmet Ş.
  03 Nisan
  23:04

  Ben paramı henüz kullanamıyorum. Telefon bankacılığınız ve siz çözüm üretemiyorsunuz.

 • 02 Nisan
  17:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi