23 Ocak 2014

Akbank Paramı İade Etmedi.

Akbank gibi büyük köklü bir banka tüm güvenimi kaybetti. Erteleme ücreti olarak aldığı 28 tl ücreti aynı gün içinde iptal ettirmeme rağmen defalarca internet sitesinden yazmama rağmen paramı geri iade etmedi. Yani bu bir suiistimaldir. Bu bir kötü niyettir.

Bu 28 tl erteleme ücretini iptal ettirmek için aynı saatler içinde defalarca arayıp değerlendirmeye alınacaktır denildikten sonra kart extramdan kesiyorsa, istemediğim halde bu erteleme ücretini bende axes kredi kartımın kapatılmasını istiyorum bankanızla çalışmak istemiyorum.

Ceyda 38 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön