22 Ocak 2014

Akbank Paramı İade Etmedi.

Akbank kredi kartı ekstremde iki aydır Avivasa Emeklilik adı altında 2 küsur lira kesinti yapıldığını görünce şubeye gittim. Buradan bakmıyoruz telefonla arayın dediler. Bütün akşam telefondaydım, 6 kere operatörle konuştum ama ne hikmetse hiçbiri benim haberim olmadan yapılan bu kesintiyi iptal edip paramı iade edemedi.

444'lü numara arayarak saatlerce operatöre bağlanmayı operatörlerin birbirine topu atmasını bekleyerek harcadığım para kestiğini paranın 10 katı. Bu kadar net ve açık bir sorunu (yaratan siz iken) çözememeniz paha biçilemez. Banka hesaplarımı tamamen kapatmıştım bu (..) kredi kartını kapatmamış olduğum için pişmanım. Paramın iadesinden sonra ilk iş bu!

Ayse 70 Okunma

Cevaplar

 • Ayse03 Mart 2014

  Poliçe iptal edildi denmişti!!!! HAla kesinti yapılıyor dalga mı geçiyorsunuz??!!!!!!

 • Ayse27 Ocak 2014

  Kesilen para iade edilmedi! Lütufta bulunarak benim yapmadığım poliçenin iptal edildiği bildirildi. Şu ana kadar kesilen para ise kendilerinde... Her ay ekstrelerini kontrol etmeyenler uyurken birileri zengin oluyor!

 • Ayse26 Ocak 2014

  Hala paramı iade etmedi...

 • Akbank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön