28 Ağustos 2013

Akbank Paramı Bloke Ettiler!

26. 08. 2013 tarihli kredi taksidim için saat 22:00 da ATM' ye para yatırdım. Kredi menüsünden ödemek istedim, 8 den sonra yatırılamadığını yazdı. Bu arada 22:00 a kadar açık şubeleri de var. istinye Carrefoursa Şubesi gibi. İşin tuhaf tarafı bundan sonra. Saat için Tebligat yok. Uyarı yok.
Paramı da bloke ettiler. Geri çekemedim. Ama kredimi de ödemediler.

Kredim gecikmeye düştü. Ertesi günü şubeye gittim kredinin ödenmesi için ödenemedi para bloke de. Akşam 8 de otomatik sistem çekecekmiş. Şimdi; Para benimse geri verin, kredi için tutuyorsanız kredimi ödeyin. Hangi akıl mantık ve hakla parayı bloke ediyorsunuz, kredi için, ödeyin o zaman dediğimde yok, paramı verin o da yok.

Hakan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hakan28 Ağustos 2013

    Ayrıca Hesap işletim ücretini tahsil ederken zaman mevhumu olmadan para hangi saatte yattıysa sistem anında tetikleme ile otomatik olarak bu ücreti tahsil ediyor. Krediye gelince maalesef sistem sadece saat 8 de çalışıyor. Beyin'in iflas ettiği nokta burası. Özellikle kredi gecikmesi bir kişinin sicilini etkilerken, hesap işletim ücreti ise etkilemiyor. Müşterinizi zor duruma düşürmek hizmet. Bu hizmetin karşılında ücret almak da size hak öylemi. Size benden beyin bedava. isterseniz beni arayın sizin gibi ücret de istemiyorum.

  • Akbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön