01 Nisan 2015

Akbank Paramı Başka Kuruma Aktarmamı Engellemek İçin İstediğim Bilgileri Vermiyor!

Akbank'a daha önceden virman işlemini nasıl yapacağımı sormuştum ancak cevap olarak çok ilgisiz bir konuda yanıt vermişlerdi. Daha sonra şikayetimi yazdım ancak sorunla ilgili dönen olmadı. Bu sefer bu durumu direk Akbank'a ikinci defa yazdım fakat sonuç aynıydı, cevap verilmiyor. 3 defa bilgi istememe rağmen yanıt alamadım. Sorum basitti aslında, virman işlemi ile Akbank'ta olan hisselerimi nasıl başka bir aracı kuruma geçirebileceğim ve ücret olarak ne ödeyeceğim idi, fakat bu işlemi yaptırmamak için kötü niyetli bir şekilde bilgi verilmiyor.

Mesut 231 Okunma

Cevaplar

  • Mesut02 Nisan 2015

    Bana mail atmışlar, demişler ki "sitedeki telefon numarası ile yapılmış bir işlem göremedik". Benim burada kullandığım ile bankada kullandığım numara aynı olmak zorunda mı? Değil! Çözüm sunmak isteselerdi arayıp gerekli bilgiyi alırlardı ama amaç çözüm değil sorunun içinden sıyrılmak. Akbank'ın klasik tavrı bu zaten... Yani sorunum halen devam ediyor ve Akbank benimle temas kurmuyor. Onun yerine sahte ve kaçamak cevaplarla kaçıyorlar.

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön