22 Aralık 2014

Akbank Para Yutan Bankamatik Sorununu Çözemedi!

15.12.2014'te saat 17.30 civarında Antakya/Hatay'da 1482 no.lu Akbank bankamatiğine kendi hesabıma 3950 TL yatırmak istedim. Ancak bankamatik parayı hesabıma geçirmediği gibi bana tekrar iade de etmedi. En yakın banka Şubesine gittim. Dilekçe yazmamı ve kendilerinden haber beklememi söylediler. Dilekçeyi verdim bu arada telefon bankacılığını arayarak durumu onlara da bildirdim. Bana geri dönüş yapılacağını söylediler. Aradan geçen 6 güne rağmen herhangi bir bilgi vermediler. Kendi bankamatiklerinden kaynaklanan bu problemi bu kadar uzun bir zamanda çözümlemeyen bir banka daha görmedim. Bu arada benim ve eşimin kredi kartını ve tüm Akbank hesaplarımı kapatıp Tüketici Hakları Mahkemesi'ne başvuracağım.

Murat 1.642 Okunma

Cevaplar

  • Murat 25 Aralık 2014

    Sorunumun bırakın çözülmesini müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen en ufak bir bilgi dahi alamadım. Böyle duyarsız, umursamaz bir banka görmedim. Hiç kimseye bu bankayı tavsiye etmiyorum.

  • Akbank Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön